Odehrané koncerty

7.7.2020 – Keltské úterý – Praha, Vagon // + Prayers in Vain

6.3.2020 – Soumrak havranů – Brno, Unleaded Coffee // + Rosa Nocturna, Ewenay, My Project

8.12.2018 – Ostrava, Rock Hill music club // + Sarkonia, My Project

3.11.2018 – Praha, Chapeau Rouge // + Algaes, Sethorus

25.8.2018 – Folk Metal Fest 6MěKS Tišnov // + Silent Stream of Godless Elegy, Hakka Muggies, Jeden Kmen, Postcards From Arkham a další

20.7.2018 – Pepsi Free Night Brno, Melodka // + Stay Down, NüDrive

19.5.2018 – BambifestBlansko, zámecký park // + Pavel Helan, Foreplay, Odbor sociálních věcí, Mers, Tryo a další

7.4.2015 – Folk Metal CrusadePraha, Kain // + Heathen Foray (AT), Netherfell (PL), Ordaedir

13.12.2014 – Dream of Snow – Praha, Exit-us // + Passion for Sorrow, Soul Keeper

22.11.2014 – The Eve of Metal – Ostrava, klub Chlív // + Oblivion, Solar System

21.11.2014 – Brno, m13 rock & pub // + Line of Sight, Passion of Hate, Sakkara

20.6.2014 – Láz, Hospoda Láz // + Celtime, Výčep, AnnAnna’s

3.5.2014 – Vox Femini – Praha, Exit-us // + Demencia Mortalis, Barruth

30.4.2014 – Čarodějnice – Příbram, Bar Hollywood // + Celtime, AnnAnna’s

1.3.2014 – Soumrak havranů II – Praha, Exit-us // + The Vacant Eyes, Sinnemia, Wolfarian

28.6.2013 – On a Summer‘s Night – Berlín (GER), Slaughterhouse // + Fauns, Devil’s Kiss

22.6.2013 – Brno, RC Brooklyn // + Stoker, Tears of Styrbjørn

18.1.2013 – Dream of Snow – Praha, Exit-us // + Fauns (GER), Odraedir, Chernobor

3.9.2012 – Soumrak havranů – Praha, Music Club Havran // + Cruadalach, Douxis Morte, Celtime

3.2.2012 – Příbram, Junior klub // + Celtime

9.1.2012 – Metal Mania – Praha, Kain // + Silverymoon, Piranha

2.12.2011 – Melody of DeathPraha, Exit-us // + Somnus Aeternus, Nocturnal Pestilence

8.10.2011 – Autumn Metal SymphonyPraha, Lucky Lucky // + Demencia Mortalis, Tenebris

16.9.2011 – Towards the FallPraha, Exit-us // + Celtime, Heavy Passion

12.3.2011Praha, XT3 // + R.A.W, Tezaura

28.1.2011 – Křest EPPraha, Exit Chmelnice // + Demencia Mortalis, Alexxia, Taraq

4.12.2010 – Brno, Mandragora // + Somnus Aeternus, Tezaura

27.11.2010 – Dobříš, Trezor // + Nightfall, Alexxia

5.11.2010 – Praha, Nádražka // + Odraedir, Taraq

5.6.2010 – I filozofové umí hrát metal – Praha, K4 // + Dying Soul